Monobloki chłodnicze

Monobloki chłodnicze

Thermocold Sp. z o.o. to polska firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji, montażu, uruchomieniach, modernizacjach a oprócz tego remontach urządzeń w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji a oprócz tego wentylacji. Firma działa na rynku już od przeszło 25 lat a oprócz tego przez ten czas zyskała uznanie klientów dzięki swojej solidnej a oprócz tego rzetelnej pracy. Propozycja firmy Thermocold Sp. z o.o. jest bardzo szeroka a oprócz tego obejmuje m.in. agregaty sprężające a oprócz tego sprężająco-skraplające, agregaty wody lodowej a oprócz tego glikolu, monobloki chłodnicze, chłodnicze urządzenia specjalne i układy kaskadowe niskotemperaturowe. Za sprawą tego klienci mogą liczyć na gruntowną obsługę w zakresie chłodnictwa a oprócz tego klimatyzacji. Firma oferuje również projektowanie a oprócz tego montaż systemów wentylacji, które są niezbędne w budynkach użyteczności publicznej, takich jak szpitale, hotele czy biurowce. Systemy te pozwalają na utrzymanie odpowiedniego poziomu powietrza, a także zapewniają komfort pracy a oprócz tego pobytu w pomieszczeniach. Thermocold Sp. z o.o. wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów a oprócz tego oferuje także usługi modernizacji a oprócz tego remontów urządzeń chłodniczych a oprócz tego klimatyzacyjnych. Za sprawą tego klienci mogą zwiększyć wydajność swoich urządzeń, co wpłynie na niższe koszty ich eksploatacji i na gospodarność energii elektrycznej. Firma Thermocold Sp. z o.o. posiada własne baza produkcyjne i zatrudnia specjalistów z długoletnim doświadczeniem w branży chłodniczej a oprócz tego klimatyzacyjnej. Za sprawą tego jest w stanie spełniać dosłownie w największym stopniu skomplikowane projekty, spełniając wymagania w największym stopniu wymagających klientów. Firma działa na terenie całej Polski, a także na rynkach zagranicznych. Posiada liczne certyfikaty a oprócz tego atesty potwierdzające jakość proponowanych urządzeń a oprócz tego usług, co daje klientom pewność, że są one bezpieczne a oprócz tego skuteczne w działaniu.

Read More

Modele odlewnicze

Modele odlewnicze

"Legmod" jest firmą z Legnicy, działającą w zakresie przeprowadzania przeglądów, ocen stanu technicznego a oprócz tego remontów wszelkiego gatunku kruszarek. W kontakcie z klientem oraz według jego indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwo prowadzi remonty, naprawy oraz modernizacje zespołów modelowych. Za pośrednictwem "Legmod" przeprowadzisz wyważenia statystyczne oraz dynamiczne. Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy prowadzą konsulting techniczne związane z technologiami odlewczymi. Jeżeli powiadasz temat związany z brakiem elementów, części do maszyn? Skontaktuj się z "Legmod". W bogatym parku maszyn, jaki posiadamy bezspornie znajdziemy eksploatacyjne części do kruszarek stożkowych, szczękowych, zamienne części do kruszarek a oprócz tego podajników rusztowych oraz płuczek mieczowych. Namawiamy do kontaktu w siedzibie firmy czy też pod wskazanym na stronie numerem telefonu. Części do kruszarek to nasza mocna strona !

Read More

Instalacje elektryczne wewnętrzne budynków fachowo

Instalacje elektryczne wewnętrzne budynków fachowo

Przedsiębiorstwo El-Montex powstała w 1991 roku. Trudnimu się w branży budowlanej a w szczególności wszelkiego typu instalacji elektrycznych w tym: kompleksowe instalacje w obiektach handlowych a oprócz tego użyteczności publicznej, stacje transformatorowe i również linie kablowe średniego napięcia, wykonawstwo linii energetycznych niskich napięć, napowietrznych i również kablowych w zakresie sieci zewnętrznych. Proponujemy Państwu duży zakres działania remontowo-budowlanych. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, proponując mu rozwiązania dostosowane do jego aktualnych potrzeb. Realizujemy projekty, które wykonywane są zawsze dokładnie i również pieczołowicie. Trudnimy się lecz również wykonywaniem remontów i również wykończeniem wnętrz, ale wykonujemy instalacje wodne, sanitarne i również gazowe, a oprócz tego deszczowe. Jeśli poszukujesz odpowiedniej firmy, która kompleksowo zajmie się wymienionym instalacjami koniecznie postaw na naszą firmę.

Read More

Pojemniki na zużyte igły

Pojemniki na zużyte igły

Przedsiębiorstwo SANMED to polski producent sprzętu medycznego oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego, który działa na rynku od 1982 roku. Od przeszło 30 lat przedsiębiorstwo rozwija swoją ofertę, dostosowując ją do potrzeb klientów oraz wymogów rynku. W propozycji SANMED znajdują się towary najwyższej jakości, takie jak pojemniki do kału, pojemniki do moczu, pojemniki na zużyte igły a oprócz tego pojemniki na nieczystości medyczne. Przedsiębiorstwo SANMED to lecz i producent, ale również partner dla klientów z branży medycznej oraz laboratoryjnej. Współpracując z SANMED, klienci mają pewność, że otrzymują towary, które spełniają najwyższe standardy jakości a oprócz tego zgodne z wymaganiami dotyczącymi ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa. Przedsiębiorstwo proponuje również wsparcie w zakresie doboru odpowiednich towarów, pomocy w projektowaniu nowych rozwiązań a oprócz tego szybką oraz skuteczną realizację zamówień. SANMED to przedsiębiorstwo, która kładzie nacisk na innowacyjność oraz intensyfikacja technologiczny swoich towarów. W następstwie tego przedsiębiorstwo inwestuje w innowacyjny park maszynowy a oprócz tego rozwija własne laboratorium, w którym prowadzi badania oraz testy nowych towarów. Za sprawą tego klienci SANMED mają dostęp do towarów najwyższej jakości, które pozwalają na skuteczne oraz bezpieczne wykonywanie badań oraz procedur medycznych. Posiadamy ogromne doświadczenie. W razie pytań odnośnie tego co możemy dla Państwa zrobić, zapraszamy do kontaktu.

Read More

Samochód do przewozu mrożonek

Samochód do przewozu mrożonek

Firma Tramp to znany wytwórca zabudów samochodowych funkcjonujący na rynku od 1985 roku. Swoją siedzibę ma w Gdańsku, a swoje towary proponuje na terenie całego kraju i również za granicą. Firma trudni się w produkcji zabudów chłodniczych samochodów, zabudów plandekowych, a oprócz tego w naprawach oraz modernizacjach zabudów samochodowych. Towary TRAMP charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością, dzięki czemu są wybierane przez dużo firm z różnych branż. Zabudowy chłodnicze samochodów, które proponuje TRAMP, są idealne do przewozu towarów spożywczych, leków czy materiałów medycznych, zapewniając ich bezpieczny transport w kontrolowanych warunkach temperaturowych. Firma proponuje także zabudowy plandekowe, które bezbłędnie nadają się do przewozu artykułów niewybrednych kontrolowanych warunków temperaturowych, takich jak umeblowanie czy materiały budowlane. Dostępne są w różnych rozmiarach oraz kształtach, co pozwala na stosowność do indywidualnych potrzeb klientów. TRAMP trudni się także w produkcji samochodów do przewozu lodów, oferując różnorodne część oraz pojemności. Zabudowy do przewozu mrożonek są także dostępne w propozycji firmy oraz są doskonałym wyborem dla firm zajmujących się produkcją oraz dystrybucją mrożonek. Wszystkie towary TRAMP są projektowane oraz wytwarzane z dbałością o każdy detal. Firma używa tylko najlepszych materiałów, co zapewnia wytrzymałość oraz rzetelność ich towarów. Mało tego, firma proponuje też naprawy oraz modernizacje istniejących już zabudów samochodowych, dzięki czemu można przedłużyć ich żywotność oraz poprawić ich ergonomiczność. TRAMP to firma, która dba o swoich klientów na każdym etapie współpracy - od projektu, przez produkcję, aż po zestaw oraz serwisowanie. Firma zapewnia profesjonalną obsługę, konsulting techniczne oraz indywidualne nastawienie do każdego klienta. Podsumowując, TRAMP to firma z długoletnim doświadczeniem w produkcji zabudów samochodowych. Oferta firmy obejmuje zabudowy chłodnicze samochodów, zabudowy plandekowe, samochody do przewozu lodów i również zabudowy do przewozu mrożonek. Towary TRAMP charakteryzują się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością i również trwałością. Firma proponuje także naprawy oraz modernizacje zabudów samochodowych i również profesjonalną obsługę oraz konsulting techniczne.

Read More

Drukarnia

Drukarnia

INEX to firma działająca na rynku od 1993 roku, specjalizująca się w produkcji opakowań a oprócz tego druku. Usytuowana jest w Łodzi, nasza drukarnia proponuje szeroki zakres usług związanych z wytwarzaniem opakowań, klejeniem, sztancowaniem a oprócz tego drukiem ulotek. Nasza oferta obejmuje druk opakowań w różnych formatach a oprócz tego kolorach, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia trwałość a oprócz tego bezpieczeństwo artykułów. Współpracujemy z klientami na każdym etapie produkcji, zapewniając indywidualne podejście do potrzeb każdego z nich. Dzięki temu nasze produkty są zawsze dopasowane do wymagań rynku. Klejenie opakowań to kolejna usługa, którą oferujemy. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii a oprócz tego maszyn, zapewniamy precyzyjne a oprócz tego trwałe połączenia elementów opakowań, co pozwala na bezpieczne przechowywanie artykułów a oprócz tego ich transport. Wszystkie opakowania są wykonane zgodnie z normami a oprócz tego wymaganiami klientów. Sztancowanie to kolejna usługa, którą oferujemy. Sztancowanie pozwala na precyzyjne wycinanie opakowań z arkusza, dzięki czemu uzyskujemy nieposzlakowany kształt a oprócz tego odsetek. Nasza drukarnia posiada nowoczesne maszyny do sztancowania, co pozwala nam na realizację dosłownie bardzo skomplikowanych wzorów.

Read More

Oferty pracy

Oferty pracy

Czy jesteś chętny na kolejny krok w swojej karierze? Czy marzysz o pracy, jaka przyniesie Tobie przyjemność również spełnienie? Na Pracodajnia.pl oczekują na Ciebie niezliczone możliwości, aby wyszukać niniejszą jedyną, wymarzoną pracę. Czy jesteś absolwentem szukającym pierwszej szansy, albo doświadczonym profesjonalistą szukającym nowych wyzwań – na Pracodajnia.pl znajdziesz odpowiednią ofertę.

Oferty Pracy na Wszelką Kieszeń

Nie istotne, ewentualnie jesteś doświadczonym profesjonalistą czy świeżo upieczonym absolwentem – Pracodajnia.pl ma oferty dopasowane do Twoich predyspozycje i ambicji. Nasza platforma umożliwia Tobie przeglądanie przeróżnych ofert pracy, abyś mógł wybrać tę, jaka najlepiej pasuje do Twojego życiowego etapu.

Praca Chałupnicza – Twa Wolność, Twoje Normy

Dla tych, którzy cenią sobie wolność albo elastyczność, mamy w ofercie prace chałupnicze. Dziś potrafisz pracować z pewnego miejsca, tworząc harmonogram jaki ma mieć praca przystosowany do swego życia.

Szukam Pracy? – Nie Szukaj Dłużej!

Czy to pierwszy raz, kiedy szukasz pracy, lub jeszcze jesteś doświadczonym profesjonalistą, jaki przemienia branżę, Pracodajnia.pl ma dla Ciebie odpowiednią ofertę. Z nami Twoje wyszukiwania staną się prostsze również bardziej skuteczne.

Twoja Praca Marzeń w Zakresie Dłoni

Nie trać czasu na niekończące się wyszukiwania pracy. Pracodajnia.pl to jedno miejsce, gdzie wykryjesz wszystko, czego potrzebujesz, ażeby otrzymać sukces zawodowy. Dołącz już dziś także zacznij swą podróż w kierunku wymarzonej pracy! Twój sukces jest tutaj na wyciągnięcie ręki.

Read More

Dodaj ogłoszenie za darmo

Dodaj ogłoszenie za darmo

Wszelki kto posiada dziecko zdaje sobie sprawę spośród niniejszego, iż wychowywanie nie jest łatwą kwestią. To przede wszystkim ogrom odpowiedzialności. Człowiek, jaki myśli, iż przebywanie spośród dzieckiem to jedynie zabawa bardzo się myli. Chodzi przede wszystkim o rozwój psycho-fizyczny. Dlatego trzeba poszukiwać możliwie jak najdoskonalszych rozwiązań. W niniejszym ogłoszenia bezpłatne to najodpowiedniejsze wyjście. W niniejszy sposób prędko odnajdzie się to co jest niezbędne. Serdecznie zalecamy w niniejszym celu zaczerpnąć spośród szukam24.pl/dla-dzieci/. Baza jest potężna. Zawiera pomiędzy innymi oferty związane spośród pomocą w pisaniu prac licencjackich bądź magisterskich, jest także piasek kinetyczny etc. Natomiast publikowanie ogłoszenia nie stanowi żadnego problemu. Wszystko dzieje się prosto albo nic za to się nie płaci. Zachęcamy jeszcze do zerknięcia w inne kategorie.

Read More

Konwersacje angielski Kraków

Konwersacje angielski Kraków

Speaking House to szkoła językowa z siedzibą w Krakowie, która od wielu lat pomaga osobom w każdym wieku oraz na różnym poziomie zaawansowania opanować angielski oraz . Nasza propozycja skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak oraz firm, które chcą poszerzyć swoje umiejętności językowe w celu lepszej komunikacji z zagranicznymi partnerami biznesowymi. Oferujemy kursy języka angielskiego stacjonarne i również przez Internet . Za sprawą tego , nasi uczniowie mogą uczyć się w dogodnym dla siebie czasie oraz miejscu, i również posiadać pełną swobodę w wyborze trybu nauki. W naszej propozycji znajdują się kursy dla dorosłych, business english, i również kursy indywidualne, które pozwalają na dopasowanie programu oraz tempa nauki do indywidualnych potrzeb ucznia. Jako szkoła językowa z wieloletnim doświadczeniem, wiemy jak istotna jest indywidualna opieka oraz podejście do każdego ucznia. Tym samym nasi wykwalifikowani nauczyciele dbają o to, aby każdy członek kursu miał jak najwięcej okazji do praktykowania języka angielskiego w różnych sytuacjach oraz na rozmaite tematy. Staramy się również , aby nauka była przyjemna oraz interesująca, dzięki czemu nasi uczniowie szybko osiągają sukcesy w opanowaniu języka angielskiego. W ramach naszej oferty dla firm, proponujemy specjalne kursy, które są dostosowane do potrzeb pracowników oraz wymagań biznesowych. Współpracujemy z wieloma firmami z różnych branż, więc nasze kursy są dopasowane do specyfiki każdej z nich. Gwarantujemy, że uczestnicy naszych kursów szybko opanują angielski oraz , co przyczyni się do lepszej komunikacji z zagranicznymi kontrahentami oraz partnerami biznesowymi. O ile poszukujesz szkoły językowej, która zapewni Ci skuteczną naukę języka angielskiego, to zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą . Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas kurs dopasowany do Twoich potrzeb oraz wymagań. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem, który ochoczo pomoże Ci wybrać pierwszy dla Ciebie kurs języka angielskiego.

Read More

Profesjonalny skup monet

Profesjonalny skup monet

Szukasz miejsca skupu lub wyceny monet? Proponujemy fachowe doradztwo w dziedzinie numizmatyki. Gwarantujemy atrakcyjne ceny. W ramach naszych usług proponujemy darmową i również niezobowiązującą wycenę monet. Posiadamy przeszło 30letnie doświadczenie numizmatyczne, za sprawą czego nasza wycena monet i również banknotów jest doświadczona i również oparta na solidnych podstawach. Namawiamy do odwiedzenia i również skorzystania z naszych usług w antykwariacie Habich. U nas sprzedasz swoje banknoty, a także zakupisz inne numizmaty, które Cię będą interesować. Skupujemy zarówno monety polskie jak i również zagraniczne. Przyjmujemy monety złote, srebrne i również historyczne. Pomagamy spieniężyć medale, odznaczenia i również inne militaria. Proponujemy rzetelną wycenę banknotów, korzystne ceny i również przyjazną atmosferę. Za otrzymany artykuł płacimy klientowi na miejscu gotówką. Namawiamy do skorzystania z naszego antykwariatu numizmatycznego, w którym pracują osoby posiadający wieloletnie doświadczenie w branży. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości namawiamy do kontaktu z nami.

Read More