Modelowanie bryłowe

Modelowanie bryłowe

Megacad to spółka oferująca program gatunku CAD. Oprogramowanie MegaCad jest przeznaczone do wspomagania projektowania a także parametryzowania 2d a także 3d. Dzięki długoletniemu doświadczeniu a także zaangażowaniu, Megacad zdobył uznanie wśród swoich klientów a także jest współcześnie jednym z liderów na rynku usług CAD. Aplikacja CAD sprzedawane przez Megacad jest niezwykle nowoczesne a także skuteczne, a jego głównym celem jest umożliwienie projektowania a także modelowania parametrycznego. Aplikacja proponuje szereg możliwości tj. modelowanie bryłowe, parametryczne i projektowanie 2d. Licencja oprogramowania jest bezterminowa. Oznacza to, że opłata następuje wyłącznie 1 raz – w momencie zakupu. Aplikacja działa prawidłowo pod systemem Windows 10 i Windows 11. Oprogramowanie mianowicie łatwe w użyciu. Dla szkół i uczelni dostępna jest również wersja edukacyjna.

Oprogramowanie Megacad gwarantuje wydajną pracę. Program do modelowania MegaCad jest godny uwagi a także ceniony na krajowym rynku. Namawiamy ciepło do zapoznania się z aktualnym cennikiem. Oprogramowanie dostępne jest w wersji elektronicznej lecz istnieje również za dopłatą alternatywę zakupu wersji pudełkowej.

Na naszej stronie internetowej dostępne są również bezpłatne aplikacje i biblioteki, które można wykorzystywać również do zastosowań komercyjnych (jeśli są zgodne z daną wersją programu). Dodatki te poszerzają możliwości programu.

W razie pytań i wątpliwości, zachęcamy do nawiązania kontaktu. Z chęcią udzielimy niezbędnych informacji odnośnie oferowanego przez nas oprogramowania.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 04.05.2023 20:25:33)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *